Regulamin

Podstawowe pojęcia:
Administrator - użytkownik nadzorujący forum.
Moderator - użytkownik, któremu Administrator nadał prawa do moderowania forum.
Moderowanie forum to prawo do:
 • Udzielania ostrzeżeń Użytkownikom łamiącym Regulamin
 • Blokowania Użytkowników naruszających Regulamin obowiązujący na forum jak i stronie
 • Kasowania postów niezgodnych z regulaminem
Użytkownik - każdy internauta korzystający z Portalu oraz / lub Forum. Każdy Użytkownik może wypowiadać się na Forum, poznawać wypowiedzi innych oraz je komentować.

Użytkownik korzystający z Portalu oraz Forum, akceptuje poniższe zasady:
 1. Użytkownik publikuje swoje komentarze i przemyślenia wyłącznie na własną odpowiedzialność. Administratorzy Portalu www.ministerstwotanca.pl nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników na stronach Portalu oraz na Forum dyskusyjnym.
 2. Administrator nie przekazuje informacji odnośnie danych użytkowników podmiotom gospodarczym, czy osobom prywatnym. Osoby, które dokonały rejestracji w serwisie, wyrażają jednocześnie zgodę na przetwarzanie ich danych w celach administracyjnych. Polityka prywatności opisana jest w artykule: Polityka prywatności
 3. Wszystkie dane szyfrowane są w bazie danych i dostępne tylko dla administratorów serwisu. Zastrzegamy sobie jednak prawo do przekazania wszelkich znanych nam informacji o Użytkowniku na żądanie uprawnionych organów, jeżeli zostanie wszczęte jakiekolwiek postępowanie mające związek z publikacjami na Portalu.
 4. Niedopuszczalne jest umieszczanie komentarzy oraz postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp.
 5. Niedopuszczalne jest umieszczanie treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady etykiety.
 6. Wszelkie wpisy staramy się formułować zwięźle i przejrzyście, unikając błędów ortograficznych.
 7. Unikamy pisania całego tekstu dużymi literami.
 8. Wulgaryzmy są kategorycznie zabronione.
 9. Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj innych użytkowników. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Teksty obraźliwe dla innych Użytkowników będą moderowane lub usuwane. Traktuj innych uczestników tak, jak sam chciałbyś być traktowany.
 10. Dbajmy o porządek. Zabronione jest tworzenie takich samych wątków w kilku różnych działach. Powtarzające się wątki będą usuwane. Przed założeniem nowego tematu prosimy sprawdzić, czy podobna dyskusja już się nie toczy (opcja „szukaj”).
 11. Jesteśmy tu by rozmawiać, dyskutować, wymieniać się wrażeniami. Szanujmy się. Wątki zawierające kłótnie, wyzwiska lub służące wyłącznie nabijaniu postów, będą zamykane, a w wybranych przypadkach usuwane.
 12. Użytkownik nieprzestrzegający powyższego regulaminu zostanie 2 razy upomniany. Trzecie upomnienie skutkuje zablokowaniem na stałe konta.


Drukuj   E-mail

Nie masz uprawnień do komentowania