SO! HOT SENSUAL FESTIWAL!

Od 13.05.2022 10:00 Do 15.05.2022 20:00
Wyświetleń: 177
SO! HOT SENSUAL FESTIWAL!
 
Przygotujcie się na kolejne niepowtarzalne wydarzenie taneczne w Trójmieście!
W terminie od 13 do 15 maja ponownie Gdanska stocznia zapłonie
Będzie się działo!
To pierwsza edycja So!Hot festiwalu w naszych murach na stoczni. Kto bywa na Wielkiej Fieście Bachatowej i 3City Social Experience wie, że z nami nie ma nudy  gwarantujemy dawkę niezapomnianych emocji, garść wspomnień z gorących imprezek do białego rana i weekend wypełniony po brzegi tańcem 
40 godzin warsztatów na trzech parkietach  social room przez cały dzień  dwie wieczorne gale w piątek i sobotę z pokazami najlepszych polskich artystów!
#So!Hot Sensual Festiwal 2022 odbędzie się w dniach 13/05/22 - 15/05/22
 
Cena?

FULL PASS
1. Early Birds 339 zł - SOLD OUT!
2. Pierwszy Próg - 389 zł - tylko 6 szt!
 
URBAN KIZ PASS
1.Early Birds 249 zł - SOLD OUT!
2. Pierwszy Próg - 299 zł - tylko 6 szt!
 
ZOUK PASS
1.Early Birds 249 zł - SOLD OUT!
2. Pierwszy Próg - 299 zł - tylko 6 szt!
 
BACHATA PASS
1.Early Birds 249 zł - SOLD OUT!
2. Pierwszy Próg - 299 zł - tylko 6 szt!
W cenie passów wszystkie warsztaty danego stylu, social room oraz wejście na gale wieczorne z pokazami 
 
Artyści:
 
Urban kiz:
1.Kama i Paweł
2.Bartef i Ana
3.Sabina i Wojtek
4.Marzena i Tomasz
 
Zouk:
1.Wiktor i Ola
2.Piotr i Zuzanna
3.Pati i Luke
4.Julia i Akash
 
Bachata:
1.Daniel Rojewski & Monika Sęk-Rojewska
2.Duda & Adriana
3.Krzysztof & Izabela Walkowiak
4. Kornel & Malwina
I inni
 
DJs:
1.Kranes
2. Bartef
3. Ironman
4. Shiny Fingers
 
Jak się zapisać?
Zapisywać się można poprzez maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub bezpośrednio w recepcji studia.
Potwierdzeniem zapisu jest wpłata obowiązująca w danym progu cenowym.
 
Jeśli jesteś zainteresowany zbieraniem grup zniżkowych napisz bezpośrednio do Krzysztofa Walkowiaka

 

Speakers

 • Daniel & Monika

  Daniel & Monika

  Prywatnie małżeństwo łączące dwa dominujące charaktery.

  Tanecznie to para od 2016 roku bez pamięci zakochana w Bachacie Sensual.

  Z pasji i miłości do tańca stworzyli swoje miejsce w samym sercu Łodzi #LatinDanceAcademy, gdzie na codzień dzielą się swoją taneczną wiedzą. W weekendy podróżują po Polsce i Europie aby zarażać swoją energią setki Bachateros:) Silni, niezależni i… wiecznie uśmiechnięci! W swoim tańcu stawiają przede wszystkim na bliskość, naturalność i prawdziwość przekazywanych emocji. Ich styl określa się jako niezwykle płynny, delikatny i w 100% sensualny.Daniel Rojewski – Założyciel szkoły Latin Dance Academy, magister inżynier oraz dyplomowany pedagog. Licencjonowany instruktor tańca i fitnessu. Z tańcem zaprzyjaźnił się już w dzieciństwie, rozpoczynając swą przygodę od tańca towarzyskiego oraz nowoczesnego. Po kilku latach jego zainteresowanie przyciągnęły takie techniki, jak: salsa, bachata, kizomba i afro. Jego ulubionym stylem salsy jest niezmiennie LA, ale najbliższa jego sercu jest bachata, a szczególnie styl sensual, który stara się wciąż rozwijać, szkoląc się u najlepszych zagranicznych instruktorów, oraz promować na polskiej scenie tanecznej. Wieloletni tancerz Formacji Salsowej oraz instruktor w Studio Tańca Project Salsa do lipca 2017 roku. Założyciel formacji tanecznej Bachata Team Łódź, odnoszącej sukcesy w całej Polsce. Czynnie uczestniczy w różnego rodzaju pokazach i konkursach tanecznych oraz np. Bachata Stars Polska. Instruktor licznych warsztatów, m.in. podczas Latino Festiwalu, El Sol Bachata Days, a także obozów tanecznych w kraju i za granicą.Monika Sęk – Założycielka szkoły Latin Dance Academy, z wykształcenia lingwistka z pasji tancerka i instruktorka. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 9 lat od tańca nowoczesnego. Następnie szkoliła się w technikach streetowych m.in. w formacji tanecznej Kabaret 130. W wieku 16 lat trafiła do łódzkiej szkoły tańca latino dołączając do formacji Girls Only oraz Fame Art. Tańczyła wiele styli ale żaden z nich nie zawładnął jej sercem tak jak salsa i bachata. Dzięki swojej ciężkiej pracy i umiejętnościom w 2015 roku Monika została instruktorką Bachaty. Jest założycielką dwóch prężnie działających i odnoszących sukcesy w całej Polsce formacji tanecznych – Bachata Team Łódź oraz Project Ladies. Monika współpracuje z wieloma szkołami tańca i organizatorami festiwali z całej Polski. Wraz ze swoim partnerem Danielem Rojewskim szkoli miłośników bachaty i zaraża ich swoją pasją do tańca. Stale rozwija swoje umiejętności uczestnicząc w licznych warsztatach i festiwalach z instruktorami światowej klasy, a swoją pasją i energią pragnie zarażać innych. Najważniejsze w tańcu są dla niej emocje, porozumienie, dynamika i estetyka. Jej styl tańca określa się jako bardzo sensualny, delikatny i kobiecy.

 • Duda & Adriana

  Duda & Adriana

  Mówimy o sobie: „Dwójka szalonych tancerzy, którzy bez ruchu i muzyki szybko usychają, niezależnie od żartów”

  Kochamy ludzi, rozwój i pozytywne emocje i tym właśnie chcemy się z Wami dzielić wszędzie gdzie tylko możemy!

  MACIEJ DUDA Tancerz, muzyk, certyfikowany instruktor bachaty dominikańskiej – przygodę z tańcem rozpoczął od najmłodszych lat. Mieszkając w Hiszpanii rozwijał swoje umiejętności pod okiem największych gwiazd świata. W roku 2018 tworzył choreografie do programu tanecznego “Taniec Życia” emitowanego w telewizji TVN. Prowadził zajęcia na wielu festiwalach w Polsce i za granica (m.in. Bachata King Festival- Grecja, Estonia Bachata Festival, Bachata Stars Festival Budpaeszt, El Sol Warsaw Festival i wiele innych).

  ADRIANA DROZDOWICZ Dusza towarzystwa, bachatera z krwi i kości, nieustannie rozwija się w tym stylu oraz w wielu innych. Jej unikatowy styl jest bardzo rozpoznawalny w całej Polsce. Plastyczność i naturalność w ruchu to jej główne atuty. Kobiety uczy wyrażać swoją kobiecość przez taniec bo uważa to za najskuteczniejszą drogę. Uwielbia improwizację, social i emocje z nim związane. Zdobyła I miejsce oraz nagrodę publiczności w Międzynarodowym Konkursie Bachata Social Competition 2018 oraz III miejsce na BachataStars Poland 2018. Leaderka Polskiego Teamu, Światowego Projektu Judith Cordero – Judith Ladies Styling. Obecnie również studentka 2letniego kursu pedagogiki tańca jazzowego

 • Sabina & Wojtek Urban Kiz

  Sabina & Wojtek Urban Kiz

  Para pasjonatów urban kiz z Trójmiasta.

  Tańczą, trenują i jeżdżą razem na festiwale od 2017 roku.

  Od 2018 wspólnie uczą urban kiz na zajęciach regularnych w Trójmieście oraz na warsztatach w różnych częściach Polski.

x

Nie masz uprawnień do komentowania